Infrasauna ProWell 221 Cedr Premium Line TÓNOVANÁ KOUŘOVÁ SKLAFotogalerie: Infrasauna ProWell 221 Cedr Premium Line TÓNOVANÁ KOUŘOVÁ SKLA
Fotogalerie: Infrasauna ProWell 221 Cedr Premium Line TÓNOVANÁ KOUŘOVÁ SKLAFotogalerie: Infrasauna ProWell 221 Cedr Premium Line TÓNOVANÁ KOUŘOVÁ SKLAFotogalerie: Infrasauna ProWell 221 Cedr Premium Line TÓNOVANÁ KOUŘOVÁ SKLAFotogalerie: Infrasauna ProWell 221 Cedr Premium Line TÓNOVANÁ KOUŘOVÁ SKLAFotogalerie: Infrasauna ProWell 221 Cedr Premium Line TÓNOVANÁ KOUŘOVÁ SKLAFotogalerie: Infrasauna ProWell 221 Cedr Premium Line TÓNOVANÁ KOUŘOVÁ SKLA
Dostupnost Ihned k dodání
Záruka 2 roky
Výrobce ProWell
Kategorie Infrasauny Premium Line
Kód produktu Infrasauna ProWell 221 Cedr Premium Line TÓNOVANÁ KOUŘOVÁ SKLA
Doporučená prodejní cena
43 990,- Kč s DPH
ks
Popis výrobku

NOVINKA - Infrasauna ProWell Cedar Premium Line 221 S TÓNOVANÝMI KOUŘOVÝMI SKLY

Pozn. U tohoto modelu nutná odborná montáž

Nově nabízíme také infrasauny s tónovanými kouřovými skly, která poskytují při relaxaci ještě více soukromí. Tato možnost se týká 4 oblíbených modelů řady Premium Line: Infrasauna ProWell 221 Cedr Premium Line, Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium Line, Infrasauna ProWell 434 Cedr Premium Line a Infrasauna ProWell 435 Cedr Premium Line.

Užijte si tu nejlepší relaxaci v pohodlí vašeho domova.

Infrasauny ProWell jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, a jsou vybaveny těmi nejlepšími zářiči a osvětlením.

EMF - hodnota elektromagnetického pole našich infrasaun splňuje nejpřísnější kritéria, zářiče jsou zcela bezpečné a odpovídají striktním evropským standardům.

Použitý materiál:


Cedr


Cedr je vzácný strom, roste pouze na západním pobřeží Tichého oceánu Severní Ameriky.
Cedr je známý pro pomalý růst a dlouhověkost, jeho dřevo je velmi pevné, tvrdé a trvanlivé.
Tento středně vysoký strom je přírodně aromatická dřevina. Cedr má jedinečné vlastnosti pro použití v saunách. Dřevo i po 10letech používání krásně voní.
Je mnohem těžší než většina komerčních jehličnanů, má vynikající pevnost a je odolný vůči opotřebení. Je ideální pro použití, kde jsou požadavky na pevnost, odolnost a vzhled.

pozn.: Odstín dřeva je pouze ilustrativní - může se nepatrně lišit v závislosti na stáří dřeva.

 

 

 

 

 Použité zářiče:


Podlahový zářič
Karbonový podlahový panel je novinka pro prohřívání chodidel. Jsou to zářiče, které slouží k rovnoměrnému prohřívání a tím dochází k lepší tepelné pohodě.

 

Karbonové plošné zářiče
Ultra vodivá uhlíková vlákna přinášejí větší účinnost a delší životnost. Plošné zářiče vyzařují  360° do prostoru, což umožňuje pohodlnější saunování. Karbonové zářiče mají nízkou povrchovou teplotu. Předpokládaná životnost keramických zářičů je 5 000 hod a karbonových 10 000 hod; záruka 4 roky (platí pro nekomerční užívání). Vlnová délka u karbonových zářičů se pohybuje na 3 mikrony v pásmu dlouhých vln (IR-C).


 


Příslušenství infrasauny:


Regulace výkonu infrazářičů:
Prémiové infrasauny disponují kvalitními infračervenými RedGlass anebo karbonovými zářiči a jejich výkon jde případně zónově regulovat. Znamená to, že výkon každého jednotlivého zářiče, lze nastavit od plného až po nulový v rozmezí 25%. Výkon může být nastaven jak u zářičů zadních, předních, ale také lýtkových. A aby saunování bylo pro Vás co nejpříjemnější, můžete si přizpůsobit intenzitu záření na jednotlivé partie těla zvlášť. To vše díky regulaci infrazářičů.


Rádio / CD přehrávač:

    AM / FM radio přijímač s antenou zabudovanou v horním díle sauny
   
CD přehrávač
    Barevný LCD display
    jednoduché ovládání
    vstup AUX

SVĚTELNÁ TERAPIE:


   Světelná terapie umožňuje 7 plnobarevných režimů, střídání barev,
   přechody a stmívání barev.
   Ovládání světelné terapie je pohodlné, a to pomocí dálkového ovládání.
   Při této terapii se v sauně pozvolna mění barevné spektrum, což
   blahodárně působí na smyslové vjemy.
   Sluneční světlo pomáhá lidskému tělu při regulaci mnoha
   důležitých biologických procesů.
   Světla, která jsou v infrasauně instalována, zvyšují celkový
   terapeutický účinek.Princip infrasauny:


Infračervená část záření zahřeje lidské tělo, aniž by se rozehřál okolní vzduch. Na tomto principu fungují i infrasauny. Ohřát se v této infrakabině je tedy vlastně stejné, jako když za jarního dne svítí sluneční paprsky, naše tělo se nechá prohřát a zdá se nám, že je mnohem tepleji, než by odpovídalo okolní teplotě vzduchu. Jakmile se však slunce schová, zdá se nám, že se najednou prudce ochladilo.

Teplota vzduchu je ale ve skutečnosti stále stejná, pouze na nás přestaly dopadat sluneční paprsky, a tedy i infračervené paprsky. Infrasauna vám přináší vlastní zdroj tohoto přírodního tepla až k vám domů.

Náš nervový i endokrinní systém pro své fungování světelnou energii potřebuje, jinak trpíme ztrátou energie a někdy i váhy, popudlivostí, zimomřivostí a větší potřebou spánku. Působení infrazáření a následné zvýšení naší tělesné teploty v takovém případě působí léčebně – simuluje horečku, tím aktivuje a posiluje imunitní systém, zvýší se v těle počet bílých krvinek a obranyschopnost organismu a my se hned cítíme lépe.

„Saunování“ v infrasauně je založeno na principu infračerveného záření speciálními zářiči, které si nechal patentovat dr. Tadaschi Ishikawa v Japonsku již v roce 1965. Toto infračervené záření prohřeje naše tělo hluboko do svalové tkáně a dochází k intenzivnímu pocení již při teplotě okolo 50 °C a navíc v prostředí, které nezatěžuje organismus. Po celou dobu pobytu v infrasauně dýcháte vzduch o teplotě 20 až 55°C, protože 80–90 % vyzařovaného tepla vstřebá vaše tělo a jen zbytek se rozptýlí do prostoru kabiny. To je zásadní rozdíl mezi klasickou saunou a infrasaunou.
Postup při prohřívání:

Čas předehřátí na provozní teplotu je závislý na velikosti sauny a na okolní teplotě. Důležitý je při saunováni i pitný režim. Dostatek tekutin totiž významně ovlivňuje intenzitu pocení. Délka pobytu v sauně je individuální a pohybuje se v rozpětí 25 až 40 minut při teplotě max 60°C. Za tento čas vaše tělo spálí přibližně 700 kalorií. Začínejte kratšími intervaly, které můžete postupně prodlužovat. Po uplynutí nastaveného času se topný systém automaticky odpojí.

Prokazatelné účinky infrasauny:

Teplo absorbované naším tělem zvyšuje krevní oběh, pleť se lépe prokrvuje, stupňuje se srdeční frekvence a látková výměna stejně jako například při pasivním tréninku, který se doporučuje jako rozcvičení pro některé sporty, aby se předešlo sportovním zraněním.

 Hloubkové teplo proniká do svalových tkání, odstraňuje z nich napětí a zvyšuje tak flexibilitu svalů, což přispívá k celkové relaxaci. Elastičtější svaly navíc lépe odolají každodenní zátěži.Toto uvolnění je ideální před masáží.

Infrazáření má pozitivní vliv při léčbě artróz, výronů, nervových bolestí, svalových křečí či ztuhlosti kloubů. Průvodní projevy stárnutí jsou tak zpomalovány nebo tlumeny.

Rozšířením cév při saunování vlivem tepla dochází k lepšímu prokrvování svalů, nečistoty při látkové výměny jsou odváděny rychleji a naše svaly jsou lépe zásobovány kyslíkem. Tím přispívá k rychlejšímu zotavení organismu i při poranění tkání.

Při prohřívání tělo začne vylučovat pot, aby se ochladilo. Tím se zvýší srdeční činnost a zrychlí se cirkulace krve, což přispěje k posílení a stabilizaci krevního oběhu.

Intenzivní transpirace pročišťuje póry do hloubky. Škodliviny jsou odstraňovány a na své místo nastupují živiny. Jedná se o účinnou péči, která oddaluje stárnutí naší pleti.

Celulitida jsou tukové a vodní usazeniny pod kůží. Tepelné působení podporuje průběh očišťujících procesů v těle, intenzivní pocení a následné odplavování škodlivin. Usazeniny v podobě celulitidy tak mohou být postupně odbourávány.

Teplo při saunování proniká nejvrchnější vrstvou pokožky, krevní cévy ho přijímají, přijatým teplem se rozšíří a obstarávají tak lepší prokrvení tukových tkání a spalování kalorií. Tukové kyseliny hromadící se v tukových buňkách jsou vyloučeny lymfatickým systémem ven z těla.


Montáž a doprava infrasauny:

Dopravu a montáž infrasauny zajišťujeme zdarma.  Pro montáž je nutné mít připravené vhodné místo, kde bude rovná podlaha a v blízkosti bude zásuvka 220V / 16A. Není nutno dělat žádné zvláštní stavební úpravy. Vzhledem k relativně malému rozměru může být infrasauna v každém bytě, rodinném domě, ve fitness, rehabilitačních a masážních centrech.
Pořizovací náklady na infrasauny jsou cenově nižší než u klasických saun.


Fotografie saun a uvedené informace jsou pouze informativní, při výrobě může docházet k drobným odchylkám.

Všechny infrasauny a sauny jsou určeny výhradně pro užití v domácnostech, v žádném případě nejsou určeny pro komerční používání.
Infrasauny Grand De Luxe
Infrasauna Grand De Luxe pro 1 osobu
Infrasauna Grand De Luxe pro 2 osoby
Infrasauna Grand De Luxe pro 3 osoby
Infrasauna Grand De Luxe pro 4 a víc osob
Infrasauna rohová
ANKETA

Líbí se Vám infrasauny Grand De Luxe?

AKČNÍ NABÍDKA
Infrasauna ProWell 220 Cedr Premium Line

Infrasauna ProWell 220 Cedr Premium Line

Pro 2 osoby, Cedr, RedGlass zářiče, Audio panel, Světelná terapieCena: 42 990,- Kč
Infrasauna ProWell 4215 Cedr Premium Line

Infrasauna ProWell 4215 Cedr Premium Line

Pro 3-4 osoby, Cedr, Světelná terapie, RedGlassCena: 99 990,- Kč