Infrasauna Grand De Luxe D3 Basic LineFotogalerie: Infrasauna Grand De Luxe D3 Basic Line
Fotogalerie: Infrasauna Grand De Luxe D3 Basic LineFotogalerie: Infrasauna Grand De Luxe D3 Basic LineFotogalerie: Infrasauna Grand De Luxe D3 Basic LineFotogalerie: Infrasauna Grand De Luxe D3 Basic Line
Dostupnost Ihned k dodání
Záruka 2 roky
Výrobce Grand De Luxe
Kategorie Infrasauny pro 3 osoby
Kód produktu Infrasauna Grand De Luxe D3 Basic Line
Doporučená prodejní cena
39 990,- Kč s DPH
ks
Popis výrobku

 

Luxusní domácí infrasauna Grande De Luxe

Technické specifikace:

Použité dřevo: cedr
Příkon: 2190W
Rozměry: 153 x 125 x 190v
Ionizátor kyslíku: ANO
Audio panel: ANO
Dvojitý kontrolní panel: ANO
Infrazářiče: karbonové
Operuje při teplotě: 18 - 60°C
Počet osob: 3
Venkovní osvětlení: ano

Předpokládaná životnost karbonových plošných zářičů je 10 000 hodin. Záruka zářičů je 4 roky (neplatí pro komerční použití).
Vlnová délka Infratopidel je 6.5 až 15 micrometrů.
Tloušťka stěny infrasauny Gran De Luxe je 4,9cm (2x panel 0,55cm a rám 3,8cm).
Tloušťka skla u modelů bez dřevěného rámu dveří je 6mm (u modelu s dřevěným rámem dveří je 4mm).

Výroba saun má tradici již 18let. Infrasauny Grand De Luxe splňují EU normy. Infrasauny Grand De Luxe byly prověřeny i v českých zkušebnách, splňují české zdravotní normy.


EMF - hodnota elektromagnetického pole našich infrasaun splňuje nejpřísnější kritéria, zářiče jsou zcela bezpečné a odpovídají striktním evropským standardům.Použitý materiál:


Cedr


Cedr je vzácný strom, roste pouze na západním pobřeží Tichého oceánu Severní Ameriky.
Cedr je známý pro pomalý růst a dlouhověkost, jeho dřevo je velmi pevné, tvrdé a trvanlivé.
Tento středně vysoký strom je přírodně aromatická dřevina. Cedr má jedinečné vlastnosti pro použití v saunách. Dřevo i po 10letech používání krásně voní.
Je mnohem těžší než většina komerčních jehličnanů, má vynikající pevnost a je odolný vůči opotřebení. Je ideální pro použití, kde jsou požadavky na pevnost, odolnost a vzhled.

pozn.: Odstín dřeva je pouze ilustrativní - může se nepatrně lišit v závislosti na stáří dřeva.

Použité zářiče:


Karbonové plošné zářiče

Ultra vodivá uhlíková vlákna přinášejí větší účinnost a delší životnost. Plošné zářiče vyzařují  360° do prostoru, což umožňuje pohodlnější saunování. Karbonové zářiče mají nízkou povrchovou teplotu. Předpokládaná životnost keramických zářičů je 5 000 hod a karbonových 10 000 hod; záruka 4 roky (platí pro nekomerční užívání). Vlnová délka u karbonových zářičů se pohybuje na 3 mikrony v pásmu dlouhých vln (IR-C).

Příslušenství infrasauny:
Ionizátor vzduchu:V horách, u moře nebo také po bouřce je ve vzduchu hodně záporně nabitých iontů. Stejného efektu dosáhne i ionizátor v infrasauně. Infrasauna je díky ionizátoru ideální pro osoby trpícími alergiemi, astmatickými potížemi a sennou rýmou, záněty dýchacích cest, nespavostí, nervozitou, chronickým únavovým syndromem, aj.
Odstraňování škodlivých a rizikových elementů ze vzduchu, který dýcháme, působí jako účinná prevence a podpůrná léčba onemocnění.
Navíc malé záporné ionty kyslíku, které se inhalací dostávají do krve, následně zlepšují kvalitu spánku, zpevňují imunitu, příznivě ovlivňují paměť, analytické a syntetické myšlení, snižují únavu a nemocnost a zvyšují pracovní nasazení a výkonnost.
Znečištění vzduchu působením organických nebo anorganických vlivů vede k tomu, že vzduch obsahuje přebytek velkých kladných iontů na úkor malých záporných iontů. Nedochází-li při obohacování vzduchu zápornými ionty zároveň k čištění vzduchu, velké kladné ionty malé záporné ionty pohlcují, neutralizují a pak jako těžké částice (např. prach) klesají a usazují se na okolní plochy. Díky ionizátoru vám přinášíme maximální pohodu a příjemný pocit z čistého vzduchu.Rádio / CD přehrávač:

    AM / FM radio přijímač s antenou zabudovanou v horním díle sauny
   
CD přehrávač
    Barevný LCD display
    jednoduché ovládání
    vstup AUX

SVĚTELNÁ TERAPIE:


   Světelná terapie umožňuje 7 plnobarevných režimů, střídání barev,
   přechody a stmívání barev.
   Ovládání světelné terapie je pohodlné, a to pomocí dálkového ovládání.
   Při této terapii se v sauně pozvolna mění barevné spektrum, což
   blahodárně působí na smyslové vjemy.
   Sluneční světlo pomáhá lidskému tělu při regulaci mnoha
   důležitých biologických procesů.
   Světla, která jsou v infrasauně instalována, zvyšují celkový
   terapeutický účinek.Princip infrasauny:


Infračervená část záření zahřeje lidské tělo, aniž by se rozehřál okolní vzduch. Na tomto principu fungují i infrasauny. Ohřát se v této infrakabině je tedy vlastně stejné, jako když za jarního dne svítí sluneční paprsky, naše tělo se nechá prohřát a zdá se nám, že je mnohem tepleji, než by odpovídalo okolní teplotě vzduchu. Jakmile se však slunce schová, zdá se nám, že se najednou prudce ochladilo.

Teplota vzduchu je ale ve skutečnosti stále stejná, pouze na nás přestaly dopadat sluneční paprsky, a tedy i infračervené paprsky. Infrasauna vám přináší vlastní zdroj tohoto přírodního tepla až k vám domů.

Náš nervový i endokrinní systém pro své fungování světelnou energii potřebuje, jinak trpíme ztrátou energie a někdy i váhy, popudlivostí, zimomřivostí a větší potřebou spánku. Působení infrazáření a následné zvýšení naší tělesné teploty v takovém případě působí léčebně – simuluje horečku, tím aktivuje a posiluje imunitní systém, zvýší se v těle počet bílých krvinek a obranyschopnost organismu a my se hned cítíme lépe.

„Saunování“ v infrasauně je založeno na principu infračerveného záření speciálními zářiči, které si nechal patentovat dr. Tadaschi Ishikawa v Japonsku již v roce 1965. Toto infračervené záření prohřeje naše tělo hluboko do svalové tkáně a dochází k intenzivnímu pocení již při teplotě okolo 50 °C a navíc v prostředí, které nezatěžuje organismus. Po celou dobu pobytu v infrasauně dýcháte vzduch o teplotě 20 až 55°C, protože 80–90 % vyzařovaného tepla vstřebá vaše tělo a jen zbytek se rozptýlí do prostoru kabiny. To je zásadní rozdíl mezi klasickou saunou a infrasaunou.
Postup při prohřívání:

Čas předehřátí na provozní teplotu je závislý na velikosti sauny a na okolní teplotě. Důležitý je při saunováni i pitný režim. Dostatek tekutin totiž významně ovlivňuje intenzitu pocení. Délka pobytu v sauně je individuální a pohybuje se v rozpětí 25 až 40 minut při teplotě max 60°C. Za tento čas vaše tělo spálí přibližně 700 kalorií. Začínejte kratšími intervaly, které můžete postupně prodlužovat. Po uplynutí nastaveného času se topný systém automaticky odpojí.

Prokazatelné účinky infrasauny:

Teplo absorbované naším tělem zvyšuje krevní oběh, pleť se lépe prokrvuje, stupňuje se srdeční frekvence a látková výměna stejně jako například při pasivním tréninku, který se doporučuje jako rozcvičení pro některé sporty, aby se předešlo sportovním zraněním.

 Hloubkové teplo proniká do svalových tkání, odstraňuje z nich napětí a zvyšuje tak flexibilitu svalů, což přispívá k celkové relaxaci. Elastičtější svaly navíc lépe odolají každodenní zátěži.Toto uvolnění je ideální před masáží.

Infrazáření má pozitivní vliv při léčbě artróz, výronů, nervových bolestí, svalových křečí či ztuhlosti kloubů. Průvodní projevy stárnutí jsou tak zpomalovány nebo tlumeny.

Rozšířením cév při saunování vlivem tepla dochází k lepšímu prokrvování svalů, nečistoty při látkové výměny jsou odváděny rychleji a naše svaly jsou lépe zásobovány kyslíkem. Tím přispívá k rychlejšímu zotavení organismu i při poranění tkání.

Při prohřívání tělo začne vylučovat pot, aby se ochladilo. Tím se zvýší srdeční činnost a zrychlí se cirkulace krve, což přispěje k posílení a stabilizaci krevního oběhu.

Intenzivní transpirace pročišťuje póry do hloubky. Škodliviny jsou odstraňovány a na své místo nastupují živiny. Jedná se o účinnou péči, která oddaluje stárnutí naší pleti.

Celulitida jsou tukové a vodní usazeniny pod kůží. Tepelné působení podporuje průběh očišťujících procesů v těle, intenzivní pocení a následné odplavování škodlivin. Usazeniny v podobě celulitidy tak mohou být postupně odbourávány.

Teplo při saunování proniká nejvrchnější vrstvou pokožky, krevní cévy ho přijímají, přijatým teplem se rozšíří a obstarávají tak lepší prokrvení tukových tkání a spalování kalorií. Tukové kyseliny hromadící se v tukových buňkách jsou vyloučeny lymfatickým systémem ven z těla.


Montáž a doprava infrasauny:

Dopravu a montáž infrasauny zajišťujeme zdarma.  Pro montáž je nutné mít připravené vhodné místo, kde bude rovná podlaha a v blízkosti bude zásuvka 220V / 16A. Není nutno dělat žádné zvláštní stavební úpravy. Vzhledem k relativně malému rozměru může být infrasauna v každém bytě, rodinném domě, ve fitness, rehabilitačních a masážních centrech.
Pořizovací náklady na infrasauny jsou cenově nižší než u klasických saun.


 

Fotografie saun a uvedené informace jsou pouze informativní, při výrobě může docházet k drobným odchylkám.

Všechny infrasauny a sauny jsou určeny výhradně pro užití v domácnostech, v žádném případě nejsou určeny pro komerční používání.

Grand De Luxe | Infrasauna Grand De Luxe D3 Basic Line
Infrasauny Grand De Luxe
Infrasauna Grand De Luxe pro 1 osobu
Infrasauna Grand De Luxe pro 2 osoby
Infrasauna Grand De Luxe pro 3 osoby
Infrasauna Grand De Luxe pro 4 a víc osob
Infrasauna rohová
ANKETA

Líbí se Vám infrasauny Grand De Luxe?

AKČNÍ NABÍDKA
Infrasauna ProWell 336 Cedr Premium Line

Infrasauna ProWell 336 Cedr Premium Line

Pro 3 osoby, Cedr, RedGlass, Světelná terapieCena: 64 990,- Kč
Infrasauna ProWell 224 Cedr Premium Line

Infrasauna ProWell 224 Cedr Premium Line

Pro 2 osoby, Cedr, RedGlass zářiče, Audio panel, Světelná terapie - Hvězdné nebeCena: 57 990,- Kč